SZYBKI KONTAKT: 22-877-36-50

ban_24w ban_24w ban_24w

WSZYSTKIE RODZAJE BADAŃ - KAŻDY RODZAJ POJAZDU
             BEZ ZAPISÓW                 BEZ KOLEJKI

Dlaczego warto nas wybrać

Działamy przez 6 dni w tygodniu.

Jesteśmy czynni (do odwołania):
  poniedziałek - piątek 7.oo - 21.oo    sobota 7.oo - 14.oo _____________________________________________________
Zapraszamy.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju badania techniczne.

Wykonujemy każdy rodzaj badań technicznych: okresowe w tym przed pierwszą rejestracją, VAT,  po zmianach konstrukcyjnych, na TAXI, na NAUKĘ JAZDY, ADR - przewóz materiałów niebezpiecznych, BUS-100 autobusu który może się poruszać z prędkością 100 km/h i każde inne związane z Prawem o ruchu drogowym.

Obsługujemy wszystkie rodzaje pojazdów.

Wykonujemy badanie techniczne w każdym pojeździe, nawet nietypowym. Począwszy od motoroweru, motocykla, quada, poprzez samochody, autobusy, w tym piętrowe, po wszelkiego rodzaju przyczepy i naczepy. Pojazdy zasilane gazem i z napędem 4x4. Wykonujemy badania pojazdów zabytkowych.

Jesteśmy firmą z tradycjami.

Wywodzimy się z państwowego przedsiębiorstwa SPUM - Stołeczne Przedsiębiorstwo Usług Motoryzacyjnych, sprywatyzowanego w 1989 roku, posiadającego w tamtym czasie wyłączność na badania w Warszawie. W miejscu w którym jesteśmy, Stacja Kontroli Pojazdów wykonuje badania od 1971 roku. Z dawnego SPUM-u wywodzi się większość naszej kadry.

Nowy budynek, nowoczesne urządzenia.

W 2001 roku wybudowaliśmy nowy budynek Okręgowej Stacji KOntroli Pojazdów. Wyposażyliśmy go w 2 linie diagnostyczne firmy BOSCH. Pierwsza do badania pojazdów o dmc do 3,5 tony, przystosowana do badania motocykli. Druga uniwersalna do badania pojazdów do 3,5 tony i powyżej. Aktualnie wymieniliśmy "starą" linię osobową na linię firmy BEISSBARTH, również należącą do koncernu BOSCH.

Specjalna linia do badania motocykli.

Zamontowaliśmy pierwszą w Polsce, znajdującą się w Stacji Kontroli Pojazdów specjalną linię do badania hamulcy motocykli. Linia firmy BEISSBARTH należącej do koncernu BOSCH umożliwia bezpieczne i profesjonalne przeprowadzenie badania hamulców motocykli i pojazdów pochodnych.

Czas oczekiwania to najwyżej kilka minut.

Badania odbywają się na dwóch ciągach (do 3,5t i uniwersalnym) w systemie potokowym - jednocześnie może być sprawdzane kilka samochodów - ewentualny okres oczekiwania jest co najwyżej kilkuminutowy.

Powiadomienia SMS, e-mailem.

Kilka dni przed wyznaczonym terminem, bezpłatnie, wysyłamy naszym klientom, za ich zgodą, powiadomienie za pomocą SMS-a lub e-maila o zbliżającym się badaniu technicznym. Jeżeli nie jesteś dotychczas naszym klientem przyślij nam SMS-em lub mailem nr rejestracyjny, markę pojazdu i termin badania, a otrzymasz powiadomienie.

Płatność kartami, przelew, faktura.

Oprócz gotówki, akceptujemy płatność kartami kredytowymi. Firmy dokonujące u nas badań technicznych mają możliwość płatności kartami a także przelewem. Mogą uzyskać fakturę za każdy pojazd oddzielnie lub fakturę zbiorczą, za kilka pojazdów.